silis kum

Her Geçen Gün Zirveye Daha da Yakınız! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen İNOVA SİLİS, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen İNOVA SİLİS güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor. 2010 yılından beri faaliyet alanımız olan CAM ,İnşaat , ELEKTRONİK sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firmamız, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

VİZYON

Mevcut teknolojiler ile yer altı kaynaklarını verimli şekilde işleyerek hedef alınan sektörün ürün ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmeleri takip edip katma değer sağlayan, yenilikleri ülkesine ve kurumuna kazandıran, müşteri, tedarikçi, çalışanlar, tüm kamu ve özel sektör temsilcileri ile koordineli çalışan ve çevre bilinci gelişmiş, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış ile faaliyet gerçekleştirmektir.

MİSYON

Yurtiçinde sektörün lideri olan İNOVA SİLİS ülkemiz için teknoloji yatırımları ile ve yenilikleri takip ederek yer altı kaynaklarını verimli bir şekilde işleten madencilik anlayışıyla tüm çalışanların bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeye çıkaracak, kaynaklarını en verimli şekilde kullanıp sağlam finansal yapısı ile pazar rekabetini sürdürebilen, müşteri taleplerine yerinde ve zamanında kaliteden ödün vermeden cevap verebilen, elektronik ticaret uygulamaları ile teknolojik gelişmelere açık bir satış sistemi kuran, yurt içine ve yurt dışına ürün sevk eden, müşterilerine güven veren, sürekli gelişen, topluma ve çevreye duyarlı bir şirket olarak uluslar arası pazarda da yer edinmek.